O METODZIE

Wszystkie nasze kroki począwszy od stworzenia przyjaznego otoczenia, po zabawy, pomoce naukowe, są tak przygotowane aby dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie, a to sprawia, że bez problemu wchodzi w świat poznawanego języka.

Naszym celem jest zachęcenie dziecka do interaktywności. Im młodsze dziecko tym bardziej odbywa się to naturalnie. Przed 6 rokiem życia dzieci nie uczą się języka w sposób świadomy. Dopiero koło 7-8 roku życia dziecko jest zdolne zauważyć i zrozumieć użyteczność języka obcego. Powinno się mu wtedy wytłumaczyć dlaczego się go uczy.

Kiedy dziecko rośnie wpływ na jakość nauczania ma dynamika grupy. Pojawia się chęć współzawodnictwa, naśladowania co doskonale można wykorzystać na spotkaniach w zabawach ruchowych czy w zabawach „ wchodzenia w rolę”. Nadal jednak podstawą gwarantującą sukces w nauczaniu jest atrakcyjność proponowanych zajęć w oczach dzieci. I właśnie na to kładziemy nacisk!

Jesteśmy pierwszą szkołą językową w Krakowie stosującą uznaną metodę Wattsenglish ! http://www.wowenglish.pl/polish/

Składa się na nią:

  • bogaty pakiet multimedialny: książka, DVD, CD i wiele innych materiałów przeznaczonych do nauki języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych.
  • unikalne filmy na wideo, które umożliwiają kontakt każdemu dziecku z rodowitym Brytyjczykiem.
  • pierwszy zestaw materiałów, który wykorzystuje twarz i jej mimikę do nauczania języka angielskiego.
  • wyjątkowa metoda Wattsenglish, która uczy języka poprzez zabawy edukacyjne.
  • materiały pozwalają na nieustający kontakt z rodowitym Brytyjczykiem poprzez interaktywne filmy video z opowiadaniami i piosenkami.
  • nie wymaga stosowania metody translacyjnej do wprowadzania elementów językowych – naturalnie motywuje do reakcji i uczy mówienia niemal od pierwszej minuty zajęć.
  • absolutnie motywujący dla dzieci – nie zmuszamy dzieci do nauki – one się nią bawią.
  • pozwala rodzicom sprawdzić, co dziecko już potrafi i pomaga mu w ćwiczeniach w domu bez dodatkowego stresu czy wysiłku.

Najważniejsza dla nas jest nauka przez zabawę i uśmiech dziecka !!!

Website Security Test